اخبـــار
دسته بندي
<<  قبلي  123456  بعدي
  توجه به کیفیت چاپ قرآن کریم اولویت کاری ماست
مدیرعامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی: توجه به کیفیت چاپ قرآن کریم اولویت کاری ما است مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی از دیرباز محوری ترین رسالت خویش را چاپ و نشر معارف اسلامی، به ویژه مصحف شریف دانسته و در همین راستا مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم با مأموریت اصلی تمرکز بر فرآیند چاپ و نشر قرآن کریم تأسیس نمود.

۱۳۹۳/۲/۹ :تاريخ

  کسب مقام اول در نخستین جشنواره برترین اثار چاپی صنعت چاپ استان خراسان رضوی
در نخستين دوره از مسابقات تخصصي صنعت چاپ خراسان رضوي که بيش از ۶۰۰ اثر از ۵۵ واحد چاپي در اين استان به دبيرخانه جشنواره رسيد موفق به دریافت تندیس برترین واحد چاپی از نقطه نظر کیفیت گردید اهداف برگزاری این نمایشگاه بشرح ذیل بودند

۱۳۹۳/۲/۹ :تاريخ

  قدردانی از موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در همایش تجلیل از ناشران و خادمان کتاب
در همایش تجلیل از ناشران و خادمان کتاب استان خراسان که با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمع کثیری از ناشران، فرهیختگان و فعالان حوزه چاپ ونشر برگزار گردید از نقش پر رنگ و تاثیر گذار این موسسه در ارتقاء صنعت چاپ و نشربه عنوان واحد چاپی نمونه استان با اهداء تندیس و لوح تقدیر تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

۱۳۹۳/۲/۹ :تاريخ

  اعطای جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی به نسخه چاپی قرآن ابراهیم سلطان
بیست و یکمین جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به نسخه چاپی قرآن ابراهیم سلطان تیموری که به همت متخصصان و کارشناسان موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم این موسسه به مرحله چاپ رسیده است اختصاص یافت .

۱۳۹۳/۲/۹ :تاريخ

  در همایش تجلیل از خادمان کتاب صورت گرفت؛ تجلیل از موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی
در همایش ناشران استان و تجلیل از خادمان کتاب، از خدمات ارزنده موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی با اهدای لوح و جایزه، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

۱۳۹۳/۱/۷ :تاريخ

  مدیر عامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی: کاملترین خط صحافی ایران در چاپخانه آستان قدس رضوی
مدیرعامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی گفت: خط صحافی چاپخانه آستان قدس رضوی کاملترین خط صحافی در ایران است. مهندس فرزانه: با استفاده از نیروهای متخصص و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های صحافی در دنیا مرکز چاپ و نشر آستان قدس رضوی دارای کاملترین خط صحافی در کشور است.

۱۳۹۳/۱/۷ :تاريخ

  نقش مؤثر چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در ارتقای صنعت چاپ کشور
مدیرعامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی گفت: این مؤسسه با استقرار دستگاه‌های مدرن و بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا نقش گسترده و مؤثری را در ارتقای صنعت چاپ کشور ایفا کرده است.

۱۳۹۳/۱/۷ :تاريخ

  انتشارات آستان قدس رضوی ترجمه قرآن حدادعادل را منتشر می‌كند
رئيس كميسيون فرهنگی مجلس امروز در پاسخ به خبرنگار ايكنا درباره آخرين خبرها از ترجمه قرآن خود گفت: در حال فرستادن اين ترجمه به مشهد مقدس جهت چاپ توسط انتشارات آستان قدس رضوی هستم.

۱۳۹۳/۱/۷ :تاريخ

  موسسه چاپ صنعتی آستان قدس رضوی
موسسة چاپ و انتشارات آستان قدس رضوي در سال 1362 تنها چند سال پس از پيروزي انقلاب اسلامي با همّت و سرماية آستان قدس رضوي، و با هدف گسترش فرهنگ اصيل اسلامي و علوم قرآني و دانش بشري، در شرايطي فعاليت خود را آغاز کرد که کلان شهر مذهبي ايران و جهان اسلام، مشهد، هنوز فاقد صنعت چاپ و نشر به مفهوم علمي و اصولي آن بود.

۱۳۹۳/۱/۷ :تاريخ

  معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی؛ مرکزچاپ بین‌المللی قرآن کریم از مجهزترین چاپخانه‌های ایران پس از انقلاب
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام حسینی گفت: مرکز چاپ بین المللی قرآن کریم یکی از مجهزترین چاپخانه های ایران است که پس از انقلاب تاکنون ۲۶ نوع قرآن در قطع، تذهیب و ترجمه های مختلف منتشر کرده است.

۱۳۹۳/۱/۷ :تاريخ

<<  قبلي  123456  بعدي
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com