اخبـــار
دسته بندي
<<  قبلي  123456  بعدي  >>
  کیفیت خدمات فرهنگی آستان قدس رضوی در کشور بی نظیر است
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از غرفه موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران ایرانی در مشهد، گفت: آستان قدس رضوی در عرصه فرهنگی بسیار موفق عمل کرده است و در نوع خود بی نظیر است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ :تاريخ

  تقدیر از موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در نمایشگاه ترکمنستان
مدیر عامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی گفت: این موسسه در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب و صنعت چاپ کشور ترکمنستان حضور یافت و لوح تقدیر دریافت کرد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ :تاريخ

  ارائه 60 اثر فاخر و نفیس موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در قاب نمایشگاه
موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران ایران در مشهد، 60 اثر نفیس را به نمایش گذاشته است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ :تاريخ

  حضور موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در نمایشگاه چاپ و نشر ترکمنستان
مدیر عامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی از حضور این موسسه در نمایشگاه چاپ و نشر کتاب ترکمنستان خبر داد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ :تاريخ

  رقابت هنرمندان با ماشین‌آلات صنعتی؛ بازنشر ۲۶ اثر نفیس در مرکز بین‌المللی چاپ و نشر قرآن
مدیرعامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی گفت: بیش از ۲۶ اثر نفیس از زمان تأسیس مرکز بین‌المللی چاپ و نشر قرآن کریم این موسسه تاکنون بازنشر شده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به منتخب سور قرآن ابراهیم سلطان، شاهکارهای هنری قدس رضوی در پنج جلد و مناجات‌نامه خواجه عبدالله انصاری اشاره کرد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ :تاريخ

  لوح تقدیر برترین چاپخانه در حوزه پژوهش به موسسه چاپ و انتشارت آستان قدس اهدا شد
همزمان با روز ملی صنعت چاپ، در پانزدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ، موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی موفق به کسب لوح تقدیر برترین چاپخانه در حوزه پژوهش و آموزش صنعت چاپ شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ :تاريخ

  چاپ اثر نفیس قرآن به خط" بایسنغر"
قرآن کریم با خط بایسنغر میرزا برای نخستین بار در مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم این موسسه به زیور چاپ آراسته می گردد.

۱۳۹۴/۲/۱۳ :تاريخ

  قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در بازدید از مرکز بین المللی چاپ ونشر قران کریم: حفظ و نشر فرهنگ و تمدن اسلامی، وظیفه همه مسلمانان است
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینكه آثار منحصر به فرد بسیاری در نقاط مختلف جهان وجود دارد كه نشان دهنده فرهنگ و تمدن غنی اسلامی است، تصریح كرد: حفظ و نشر این آثار وظیفه همه مسلمانان است و باید از طریق تعاملات فرهنگی به‌طور جدی پیگیری شود.

۱۳۹۴/۲/۱۳ :تاريخ

  چاپ کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم آستان قدس رضوی
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم مرکز تخصصی وروز امد طبع و نشر مصحف شریف است و باز نشر نفایس قرآنی موجود در گنجینه های آستان قدس رضوی را از اهم وظا یف خود می داند زیرا این آستان مقدس از دیرباز تا کنون جلوگاه و گنج خانه فاخرترین و ارزشمندترین دستاوردهای هنری بوده ...

۱۳۹۴/۲/۱۳ :تاريخ

  موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ کشور برگزیده شد
طی مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و فعالان صنعت چاپ و بسته‌بندی، از برگزیدگان چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ تقدیر شد که مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در بخش چاپ و نشر با انتخاب اثر نفیس «شاهکارهای هنری در آستان قدس؛ منتخب قرآنهای نفیس » به عنوان برگزیده در این بخش انتخاب شد.

۱۳۹۴/۲/۱۳ :تاريخ

<<  قبلي  123456  بعدي  >>
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com