حضور موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوي در نمايشگاه بين‌المللي كتاب نجف
 حضور موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوي در نمايشگاه بين‌المللي كتاب نجف

حضور موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوي در نمايشگاه بين‌المللي كتاب نجف

 

موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوي با همكاري ساير موسسات انتشاراتي سازمان علمي و فرهنگي در نمايشگاه بين‌المللي كتاب نجف حضور يافت.

به گزارش روابط عمومي موسسه در اين نمايشگاه كه از ۲۸ مهر لغايت ۸ آبان ماه در كشور عراق و شهر نجف اشرف برگزار گرديد با ارسال اقلام تبليغاتي و اطلاع رساني حضور پيدا كرد.

 اين موسسه به منظور معرفي ظرفيت ها و امكانات آستان قدس رضوي در زمينه چاپ و بسته بندي و خدمات قابل ارائه به ساير ناشران جهان اسلام به خصوص اعتاب مقدسه در اين رويداد فرهنگي شركت  نمود .

در اين نمايشگاه كه در جوار حرم مطهر اميرالمومنين ( عليه السلام ) و با حضور ناشران و خادمان فرهنگی ساير امت هاي اسلامي از جمله كشورهاي عراق، ايران، سوريه، لبنان و تركيه برگزار گرديد،آستان قدس رضوي نیز با محوريت سازمان علمي و فرهنگي و با حضور موسسات انتشاراتي ذیل این سازمان  همچون بنياد پژوهشهاي اسلامي، به نشر، دانشگاه علوم اسلامي رضوي و موسسه چاپ و انتشارات شركت نمود .

لازم به ذكر است كه موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوي در راستاي سياست‌هاي كلان آستان مقدس رضوي مبني بر افزايش سطح همكاري با ساير اعتاب مقدسه جهان اسلام و مأموريت ها و رسالت های خود تاكنون توانسته طي چندين سال اخير همكاري و تعاملات زیادي را در زمينه توليد محصولات فرهنگي و مذهبي مورد نياز اعتاب مقدس داشته باشد  .

 

تاريخ: ۱۴۰۰/۸/۱۶
 
نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com