بازارهای هدف موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در گستره منطقه ای، ملی و بین المللی
 بازارهای هدف موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در گستره منطقه ای، ملی و بین المللی

مدیر عامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی گفت: بازارهای هدف این موسسه در گستره منطقه ای،  ملی و بین المللی است.

به گزارش آستان نیوز، مسعود فرزانه در نشست راهکارهای ارتقاء سطح هم‌افزایی مؤسسات سازمان علمی و فرهنگی که در قالب جلسات شورای مدیران با حضور عبدالحمید طالبی؛ رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی برگزار شد،  ابراز کرد: مزیت رقابتی موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی نسبت به سایر موسسات مشابه، کیفیت بالای محصولات تولیدی آن است.

وی ابراز کرد: این موسسه در سال 1363با تولید  53 هزار جلد کتاب کار خود را بعنوان اولین موسسه فرهنگی آستان قدس رضوی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی آغاز و توانست با چاپ 4 میلیون و چهارصد هزار جلد کتاب طی یکسال به بالاترین سطح تولید خود در حوزه کتاب برسد .

این مقام مسئول تصریح کرد: موسسه به نشر، بنیاد پژوهش‌های اسلامی، معاونت تبلیغات حرم مطهر رضوی به ترتیب مشتریان اصلی موسسه چاپ و انتشارت در آستان قدس رضوی در حوزه کتاب هستند و پر تکرار ترین موضوعات کتب چاپی دراین موسسه مربوط به حوزه علوم قرآنی و حدیث می باشد.

فرزانه با بیان اینکه این موسسه در جشنواره‌های مختلف از سال 92 تا سال 99 حائز رتبه‌های برتر ملی شده است، گفت: امسال نیز همچون سال های گذشته مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در بیستمین جشنواره ملی صنعت چاپ ایران حضور یافت و تندیس و لوح برتر در حوزه چاپ بسته‌بندی را از آن خود کرد.

وی بیان کرد: با توجه به فعالیتها و اقدامات صورت گرفته توسط این موسسه، موفق شدیم نظر هیئت داوران را در زمینه تولید محصولات کیفی جلب کنیم و این موسسه به عنوان برگزیده جشنواره ملی صنعت چاپ کشور که تنها رویدادی است که طی یکسال اخیر در آن محصولات چاپی به رقابت گذاشته شده و بررسی می‌شود، مطرح شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های این موسسه در حوزه بین الملل نیزگفت: فعالیت های این موسسه عمدتا در حوزه های سفارشات اعتاب مقدسه، چاپ قرآن با ترجمه خارجی، چاپ کتب دانشگاهی و آموزشی ، تولید بسته بندی های مورد نیاز، چاپ انواع سلفون، برگزاری تورهای تخصصی بازدید، حضور در نمایشگاه های بین المللی و... است

فرزانه همچنین تصریح کرد: امروزه به همت موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی، تمام خدمات مربوط به مشاوره‌های کمی، کیفی و طراحی محصول و همچنین انجام پروژه و تامین مواد مصرفی در حوزه تمام محصولات چاپی در عرصه‌های منطقهای، ملی و فراملی برای عموم مشتریان قابل انجام است.

تاريخ: ۱۴۰۰/۵/۲۰
 
نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com