چاپ سررسید تخصصی آستان مقدس امام حسین(ع) توسط مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس
 چاپ سررسید تخصصی آستان مقدس امام حسین(ع) توسط مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس

مدیر عامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی از چاپ سررسید تخصصی دینی متعلق به آستان مقدس اباعبدالله الحسین(ع)، در شمارگان 10 هزار نسخه به همت این مؤسسه خبر داد.

 

مسعود فرزانه در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز با اشاره به اقدامات مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در حوزه بین‌الملل، اظهار کرد: پیرو تفاهم‌نامه فی مابین با آستان مقدس امام حسین(ع) در خصوص چاپ محصولات فرهنگی برای این آستان مقدس، سررسید ویژه و موضوعی در مرکز بین‌المللی چاپ و نشر قرآن کریم در شمارگان 10 هزار نسخه چاپ و جهت بهره‌برداری به کشور عراق ارسال شد.
وی ابراز کرد: این روزشمار که با الهام‌گیری از فضاها و اماکن متبرکه و روحانی عتبه مقدسه حسینیه طراحی و با همکاری مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی و با کیفیت متمایز به چاپ رسیده برای ششمین سال متوالی است که در کشور ایران و توسط این مؤسسه به زیور چاپ آراسته می‌شود.
مدیر عامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی ادامه داد: مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در راستای افزایش تعامل و سطح همکاری با سایر اعتاب مقدس جهان اسلام توانسته تاکنون همکاری‌های نزدیک و تنگاتنگی با سایر اعتاب مقدسه در خصوص چاپ محصولات فرهنگی برقرار کنند که می‌توان به همکاری با آستان‌های مقدسه عسکریه، حسینیه، علویه و... اشاره کرد.
فرزانه خاطرنشان کرد: مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در 5 حوزه کتاب، نشر چاپ قرآن و کتب ادعیه، باز نشر نفایس موجود در گنجیه‌های آستان قدس رضوی، حوزه چاپ‌های صنعتی و کارخانجات و بسته بندی و حوزه چاپ دیجیتال و خدمات چاپ فعالیت می‌کند
تاريخ: ۱۳۹۷/۱۱/۳
 
نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com