اهدا بیش از 200 هزار نسخه زیارت‌نامه بین زائران حرم مطهر رضوی
 اهدا بیش از 200 هزار نسخه زیارت‌نامه بین زائران حرم مطهر رضوی

مدیرعامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی از  تولید واهداء بیش از 200 هزار نسخه زیارت‌نامه به زائران بارگاه منور رضوی در ایام کرونا خبر داد.

به گزارش آستان‌نیوز، مسعود فرزانه مدیرعامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی با اعلام این خبر عنوان کرد: در ایام شیوع کرونا و تعطیلی حرم مطهر رضوی به‌منظور حفظ سلامت زائران 200 هزار نسخه زیارت‌نامه برای زائران و مجاوران بارگاه نورانی ثامن‌الحجج(ع)  توسط این موسسه چاپ و اهدا شد.
وی ابراز کرد: با توجه به محدودیت‌هایی در حرم مطهر رضوی اعمال می‌شود و همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای حفظ سلامت زائران و مجاوران، زیارت‌نامه‌های جدیدی در چندین نوبت بین زائران توزیع شد و در حال حاضر نیز تولید این زیارت‌نامه‌ها به زائران حرم مطهر رضوی ادامه دارد.
وی عنوان کرد: این زیارت‌نامه‌ها در ایام تعطیلی بارگاه منور رضوی و در ماه‌های رجب، شعبان و ماه مبارک رمضان، بین زائران عبوری در اطراف حرم توزیع می‌شد و پس از بازگشایی حرم مطهر نیز در ورودی صحن‌های حرم مطهر رضوی بین زائران توزیع می‌شود.
مدیرعامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در ادامه خاطرنشان کرد: این مؤسسه با توجه به نیاز زائران حضرت ثامن‌الحجج(ع) قرآن کریم، ادعیه و مفاتیح‌الجنان ویژه حرم مطهر رضوی را باکیفیت عالی تولید و چاپ می‌کند و در این زمینه توانسته خدمات خوبی را به زائرین حرم رضوی ارائه دهد
 
تاريخ: ۱۳۹۹/۹/۱۳
 
نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com