چاپ سررسید موضوعی المفکره الحسینیه برای پنجمین سال متوالی در مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم آستان قدس رضوی
 چاپ سررسید موضوعی المفکره الحسینیه برای پنجمین سال متوالی در مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم آستان قدس رضوی


 
 
چاپ سررسید ویژه و موضوعی المفکره الحسینیه مربوط به آستان مقدس ابا عبدالله الحسین (ع) برای پنجمین سال متوالی توسط موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی؛ پیرو تفاهم نامه فی مابین با آستان مقدس امام حسین (ع) در خصوص چاپ محصولات فرهنگی این آستان مقدس، چاپ سررسید ویژه و موضوعی این آستان مقدس در مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم در شمارگان پانزده هزار جلد چاپ و جهت بهره برداری به کشور عراق ارسال گردید.

این روزشمار که با الهام گیری از فضاها و اماکن متبرکه و روحانی عتبه مقدسه حسینیه طراحی و با همکاری موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی و با کیفیت متمایز به چاپ رسیده برای پنجمین سال متوالی است که در کشور ایران و توسط این موسسه به زیور چاپ آراسته می شود.

شایان ذکر است، موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در جهت افزایش تعامل و سطح همکاری با سایر اعتاب مقدس جهان اسلام توانسته تاکنون همکاری­های نزدیک و تنگاتنگی با سایر اعتاب مقدسه نیز درخصوص چاپ محصولات فرهنگی برقرار نماید که می توان به همکاری با آستان های مقدسه عسکریه ، حسینیه ، علویه و... اشاره نمود. 

تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
 
نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com