همکاری آستان قدس رضوی با آستان مقدس عسکریه در چاپ محصولات فرهنگی
 همکاری آستان قدس رضوی با آستان مقدس عسکریه در چاپ محصولات فرهنگی

مدیر عامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی گفت: آستان مقدسه عسکریه آمادگی خود را برای همکاری با این موسسه در حوزه چاپ و نشر محصولات فرهنگی اعلام کرد.

به گزارش آستان نیوز، مهندس مسعود فرزانه با اشاره به این مطلب عنوان کرد: با اعلام آمادگی آستان مقدسه عسکریه مبنی بر همکاری­ در حوزه چاپ و نشر محصولات فرهنگی، اقداماتی از سوی موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی، در راستای سفارشات  این آستان مقدسه، انجام شد.

وی افزود: در چارچوب سیاست­ های کلی آستان قدس رضوی، مبنی بر افزایش سطح همکاری با اعتاب مقدسه جهان اسلام  و بر اساس سیاست­گذاری انجام شده، گروهی از نمایندگان تولیت ­های اعتاب مقدسه از فعالیت‌های این موسسه بازدید کردند.

مدیرعامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی، اظهار کرد: در این بازدید توانمندی­ ها، امکانات، خدمات و محصولاتی به این گروه از بازدیدکنندگان عرضه شد و این نمایندگان در جریان کم و کیف فعالیت­ های موسسه چاپ قرار گرفتند.

فرزانه تصریح کرد: نمونه کتب دعا و متون ادبی که قابلیت استفاده در سایر فضاهای خارج از کشور ایران را دارا بودند، به این گروه معرفی شد و این نمایندگان از نزدیک با فرایند چاپ این آثار آشنا شدند.

وی افزود: عظمت مجموعه ­ای بزرگ در حوزه صنعت چاپ و نشر، در اختیار داشتن تجهیزات و دستگاه­ها و ماشین آلات به صورت متمرکز در سه حوزه پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ، اهتمام این مرکز به چاپ قرآن مجید و رویکرد کیفی حاکم بر فعالیت­های این مجموعه از جمله مولفه هایی بود که مورد توجه این بازدیدکنندگان قرار گرفت.

مدیر عامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی، ادامه داد: نمایندگان اعتاب مقدسه آمادگی خود را برای همکاری های مشترک با این موسسه اعلام کردند.

تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
 
نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com