بازدید نمایندگان تولیت های اعتاب مقدسه از مرکز بین بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم آستان قدس رضوی
 بازدید نمایندگان تولیت های اعتاب مقدسه از مرکز بین بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم آستان قدس رضوی

جمعی از نمایندگان تولیت های عتبات مقدسه ازمرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم  موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی دیدن کردند.

به گزارش آستان نیوز، این گروه که به منظور شرکت در جلسه هم اندیشی نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلام، در حرم مطهر رضوی گرد هم آمده بودند، از نزدیک با بخش های مختلف این موسسه آشنا شدند.

مدیر عامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی، در ابتدای این بازدید ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از دیدار با نمایندگان عتبات عالیات، به معرفی بخش های مختلف این موسسه پرداخت و گفت: موسسه چاپ و انتشارات، مرکزی تخصصی، مجهز و مدرن در بخش های پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ است که با قدمتی بیش از سه دهه پاسخگوی نیاز اصحاب فرهنگ، رسانه و صنعت در گستره منطقه ای، ملی و بین المللی است.

مسعود فرزانه گفت: با استفاده از امکانات پیشرفته موجود در مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم که از کامل ترین و مدرن ترین مجموعه های صنعت چاپ است، امکان تولید 5 میلیون نسخه قرآن، انواع کتب با جلدهای سخت و نرم و دیگر سفارشات تجاری و نفیس در سال فراهم شده است.

وی با اشاره به محورهای اصلی فعالیت های این مرکز عنوان کرد: ایجاد حداکثر تطابق بین نیاز مشتریان با محصولات چاپی، به کارگیری سخت افزارهای کنترلی، اعمال سیستم مدیریت رنگ با استفاده از نرم افزارهای تخصصی، تنوع بخشی به خدمات تکمیلی دارای ارزش افزوده و .... را می توان از جمله محورهای اصلی فعالیت های مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم دانست.

وی خاطرنشان کرد: بازنشر نفایس و گنجینه های آستان قدس رضوی، از دیگر اقدامات موسسه چاپ و نشر آستان قدس رضوی است که می توان به بازنشر و باز تولید قرآن ابراهیم سلطان و بایسنغر میرزا اشاره کرد.

تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
 
نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com