حضور موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی، درپنجمین نمایشگاه بین المللی نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد
 حضور موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی، درپنجمین نمایشگاه بین المللی نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد

موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در پنجمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی مشهد مقدس حضور پر رنگ و فعالی داشت.

به گزارش روابط عمومی این موسسه ؛ موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی بعنوان بزرگترین و کاملترین مجموعه چاپی شرق کشور در این نمایشگاه در فضایی بالغ بر شصت متر مربع به معرفی تجهیزات و توانمنیدیهای خود در حوزه های چاپ افست،دیجیتال ، صنعتی و بسته بندی و پکیجینگ پرداخت که با توجه به بهره گیری این موسسه از آخرین تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا در بخشهای  نرم افزاری و سخت افزاری مورد استقبال و توجه گسترده مخاطبان داخلی و خارجی این نمایشگاه قرار گرفت.

موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی با بیش از سی سال تجربه موفق یکی از محدود مراکز چاپی کشور می باشد که توانسته با برخورداری از بروزترین ماشین آلات صنعت چاپ روز دنیا ،کلیه نیازهای مخاطبان خود را در حوزه های پیش از چاپ، چاپ، صحافی و خدمات تکمیلی و بسته بندی در یک مجموعه و در فضایی بالغ بر ده هزار متربع با بالاترین کیفیت و در تراز های جهانی پوشش دهد.

این موسسه توانسته تاکنون علاوه بر تامین نیازهای چاپی منطقه و کشور فعالیتهای گسترده ای را در حوزه های بین المللی نیز با ارائه خدمات مختلف چاپی  به کشورهایی از جمله عراق، سوریه، افغانستان، ترکمنستان وبرخی سفارت خانه ها و کنسول گریهای کشورهانجام دهدو نقش مهمی در اعتلای صنعت چاپ ایران ایفا نماید.

از دیگر دست آوردهای مهم این موسسه دریافت لوح و تندیس های مختلف در جشنواره های معتبر صنعت چاپ در حوزه های کیفی ،آموزشی و پژوهشی می باشد که می توان به کسب لوح و تندیس جشنواره صنعت چاپ کشور برای سومین دوره متوالی طی سالهای اخیر  اشاره نمود.

لازم به ذکر است که پنجمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی از روز سه شنبه 25 آبان ماه بمدت چهار روز در محل دائمی  نمایشگاه های بین المللی مشهد مقدس برگزار گردید و موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در این دوره از نمایشگاه نیز  موفق به کسب  لوح تقدیر  برترین غرفه چاپی گردید.

تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
 
نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
مشهد- بلوار سجاد - ابتدای جانباز جنوبی - صندوق پستی 157/91735
تلفن: 3-37625001-051 سفارشات چاپ افست:37625004-051 سفارشات چاپ صنعتی: 37615525-051
مرکز بین المللی چاپ و نشر قرآن کریم : 32461300-051

info [at] astanprint.com         www.astanprint.com